Contact
Subscribe to our newsleter
Free Design Software
rfq rfq

Wydarzenia

ArcelorMittal na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2016

W dniach od 2 do 5 lutego 2016 odbędzie się w Poznaniu 25 już edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, tym razem pod hasłem "Inspiracje. Wiedza. Biznes". ArcelorMittal również weźmie udział w tym wydarzeniu i serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia swojego stoiska numer 15 w pawilonie 6a!


Konferencje branżowe z udziałem ArcelorMittal w ramach międzynarodowych targów BUDMA 2015

Targi to przede wszystkim miejsce spotkań biznesowych. Cztery targowe dni Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2015 wypełnione będą debatami i konferencjami traktującymi o najważniejszej problematyce branży. Jeden z oddziałów firmy ArcelorMittal również weźmie udział w tych wydarzeniach.


ArcelorMittal na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015

Tegoroczna edycja targów BUDMA odbędzie się w dniach 10-13 marca w Poznaniu, pod hasłem „Technologia dla budownictwa". ArcelorMittal zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia swojego stoiska numer 25 w pawilonie 6a!


ArcelorMittal na wystawie i konferencji technicznej Federacji Drogowej Unii Europejskiej ERF w Atenach

Federacja Drogowa Unii Europejskiej (ERF), we współpracy z Greckim Instytutem Inżynierii Transportu (HITE) i Krajowym Uniwersytetem Technicznym w Atenach (NTUA), w dniach 12-13 lutego w Atenach zorganizowała konferencję techniczną "Rozwój systemów bezpieczeństwa w infrastrukturze drogowej". ArcelorMittal był jednym ze sponsorów i uczestników tego wydarzenia i zaprezentował swoje ostatnie innowacje w zakresie systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego.


ArcelorMittal na targach BAU 2015: Innowacyjne rozwiązania stalowe dla budynków wielopiętrowych i przemysłu

ArcelorMittal zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania stalowe podczas Międzynarodowych Targów BAU 2015, które odbędą się w dniach 19-24 stycznia w Monachium (Niemcy). Nasi doświadczeni konsultanci i doradcy techniczni będą prezentować nasze produkty i rozwiązania na stoisku wystawienniczym Bauforum Stahl numer 318 w hali B2.


ArcelorMittal na targach Metal-Expo 2014

XX Międzynarodowe Targi Metal-Expo 2014 odbędą się tym roku w dniach 11-14 listopada w Moskwie. Ponad 750 firm z 35 krajów zaprezentuje swoją ofertę produktów żelaznych i nieżelaznych, nowoczesne technologie oraz najbardziej zaawansowany sprzęt. ArcelorMittal również bierze udział w tym wydarzeniu i serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia swojego stoiska numer 1C28!


ArcelorMittal na targach EuroBLECH 2014

Od 21 do 25 października 2014 ArcelorMittal Flat Carbon Europe i ArcelorMittal Distribution Solutions zaprezentują swoje najbardziej innowacyjne produkty na EuroBLECH, wiodących na świecie targach technologii obróbki blach odbywających się w Hanowerze, w Niemczech.


XII Konferencja Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych

Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 14-15 października 2014 roku w Józefowie/k Warszawy pod tytułem "Konstrukcje stalowe w Polsce po 10-ciu latach w Unii Europejskiej oraz szanse rozwoju do 2021r.". ArcelorMittal jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.


SteelMET Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów 2014

W dniach 14-16 października tego roku w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się siódma już edycja Międzynarodowych Targów Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET.


Warsztaty "Efektywność energetyczna budynków" Warszawa czerwiec 2014

Warsztaty "Efektywność energetyczna budynków" odbędą się w Warszawie w dniach 10 - 12 czerwca 2014. Gospodarzem wydarzenia będzie World Business Council for Sustainable Development (WBCSD). ArcelorMittal również weźmie udział w tym wydarzeniu.


ArcelorMittal na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2014

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2014 odbędą się w tym roku w nowym terminie - w dniach 11-14 marca - pod hasłem „Inspiracje. Budowa. Remont". ArcelorMittal zaprasza wszystkich zainteresownych do odwiedzenia swojego stoiska numer 13 w pawilonie 6a!


Warsztaty - Projektowanie konstrukcji według Eurokodu 3 i Eurokodu 4

21 listopada 2013 w Krakowie odbędą się warsztaty organizowane przez wydawnictwo "Nowoczesne Hale" - "Projektowanie konstrukcji według Eurokodu 3 i Eurokodu 4". Warsztaty odbywają się pod patronatem stowarzyszenia DAFA, a głównym ich sponsorem jest firma ArcelorMittal.


ArcelorMittal na targach BUDMA 2013

Hasłem przewodnim kolejnej edycji targów budowlanych BUDMA 2013, które odbędą się w Poznaniu w dniach 29.01-01.02.2013, będzie „Budownictwo przyszłości. Inteligentna architektura”. ArcelorMittal zaprasza wszystkich zainteresownych do odwiedzenia swojego stoiska numer 10 w pawilonie 8!


Warsztaty PRECO+: Konstrukcje zespolone nowej generacji

21 listopada 2012 w Politechnice Wrocławskiej w ramach seminarium Wrocławskich Dni Mostowych "Trwałość obiektów mostowych" odbędą się warsztaty PRECO+: Konstrukcje zespolone nowej generacji.


ArcelorMittal na targach Metal-Expo 2012

Targi Metal-Expo 2012 odbędą się tym roku w dniach 13-16 listopada w Moskwie. Ponad 700 firm z 35 krajów zaprezentuje tam swoją pełną ofertę produktów i rozwiązań. ArcelorMittal również będzie obecny na tych targach i serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia swojego stoiska!


Konferecja "Rynek stali w Europie Środkowo-Wschodniej"

Konferencja zorganizowana przez Polską Unię Dystrybutorów Stali odbędzie się 7 listopada 2012 r. w Sosnowcu, w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia, podczas targów Steelmet 2012. ArcelorMittal, jako jeden ze sponsorów tego wydarzenia, serdecznie zaprasza do rejestracji!


SteelMET Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów

W dniach 6-7 listopada 2012 w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się piąta już edycja Międzynarodowych Targów Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET.


ArcelorMittal na targach EuroBLECH 2012

EuroBLECH, największa na świecie wystawa branży obróbki blach, odbędzie się w dniach 23 - 27 października 2012 r. w Hanowerze. ArcelorMittal zaprezentuje swoje najbardziej innowacyjne produkty i rozwiązania na stoisku E34 w hali nr 17.


Szósty coroczny Kongres EPAQ, PAN and PRO EUROPE oraz IFBS w Gdańsku

W dniach 25 - 26 października w gdańskim hotelu Hilton odbędzie się szósty międzynarodowy Kongres "Advancement for metal buildings" zorganiowany przez EPAQ, PAN and PRO EUROPE oraz IFBS. Podczas Kongresu poruszony zostanie szeroki zakres tematów związanych z technologią płyt warstwowych i profili.


Konferencja ArcelorMittal podczas targów Energetyki Wiatrowej HUSUM 2012

ArcelorMittal ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję "Opłacalne wieże kratowe: projektowanie, budowa i utrzymanie", która odbędzie się 19 września podczas Targów HUSUM WindEnergy 2012.


ArcelorMittal na MSV 2012 54 Międzynarodowych Targach Maszynowych w Brnie

54. Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV 2012 zostaną zorganizowane w czeskim mieście Brno w dniach 10 - 14 września 2012. ArcelorMittal jako jeden z wystawców zaprasza wszystkich zwiedzających do odwiedzenia swojego stoiska nr 39 w pawilonie V!


ArcelorMittal na targach BUDMA 2012

21. edycja targów Budma odbędzie się w Poznaniu w dniach 24 - 27 stycznia 2012 pod hasłem „Budownictwo przyszłości – Uwolnij swoją wyobraźnię". Zapraszamy do odwiedzenia stoiska grupy ArcelorMittal!


ArcelorMittal na Międzynarodowych Targach Maszynowych MSV 2011 w Brnie w Republice Czeskiej

W dniach od 3 do 7 października w Centrum Wystawienniczym w Brnie, w Republice Czeskiej, odbędzie się 53 edycja Miedzynarodowych Targów Maszynowych MSV. ArcelorMittal zaprezentuje swoje wyroby długie,  płaskie, oraz rury.


Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów STEELMET 2011

Międzynarodowe Targi STEELMET 2011 oraz  SURFPROTECT 2011 odbędą się 18-20 paźdzernika w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu.


Cykl seminariów technicznych "Zastosowanie stali w budownictwie"

ArcelorMittal Construction Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejne seminarium techniczne z cyklu "Zastosowanie stali w budownictwiei", które odbędzie się 21 czerwca w Warszawie. Wejdź i dowiedz się więcej!


Seminarium EASIE - Budowanie z płyt warstwowych: szybko, bezpiecznie i oszczędnie

ArcelorMittal jako koordynator tego spotkania serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału. Wejdź i dowiedz się więcej!


ArcelorMittal na targach BUDMA 2011

W dniach 11-14 stycznia 2011 odbędzie się kolejna dwudziesta edycja targów BUDMA w Poznaniu - najważniejszego wydarzenia dla rynku budowlanego w Polsce. Zapraszamy do wizyty stoiska grupy ArcelorMittal!


PLGBC Sympozjum, Expo i Gala "Innowacja, Zdrowie, Ekologia"

PLGBC Sympozjum, Expo i Gala organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, jest najważniejszą imprezą dla wszystkich związanych z tematyka "zielonego" budownictwa w Polsce. Konferencja odbędzie się w Krakowie, w dniu 4 listopada 2010.


VIII Konferencja naukowo-techniczna: Kształtowanie Konstrukcji - Konstrukcje Cienkościenne

VIII Konferencja naukowo-techniczna pod hasłem "Kształtowanie Konstrukcji - Konstrukcje Cienkościenne" odbędzie się w Rzeszowie, w dniach 15-16 października 2010.


XIV Ogólnopolskie Warsztaty Architektoniczne OSSA 2010 Łódź

Tegoroczna, jesienna edycja studenckich warsztatów OSSA odbędzie się w Łodzi pod hasłem DEFRAGMENTACJA ULICY, a ich tematyka dotyczyć będzie reprezentacyjnej części miasta czyli ulicy Piotrkowskiej.


Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów STEELMET 2010

Międzynarodowe Targi STEELMET 2010 oraz SURFPROTECT 2010 odbędą się w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia, w Sosnowcu, w aglomeracji śląskiej, w dniach 19 - 21 października 2010.


Międzynarodowe Sympozjum Konstrukcji Stalowych: ECCS Culture & Sustainability 2010

Tegoroczne Międzynarodowe Sympozjum Konstrukcji Stalowych "Culture & Sustainability" odbędzie się w Stambule (Turcja), w dniach 21-23 września 2010. Sympozjum organizowane jest przez European Convention for Constructional Steelwork (ECCS), przy współpracy z Turkish Constructional Steelwork Association (TUCSA). ArcelorMittal jest złotym sponsorem wydarzenia.


VIII Międzynarodowa Konferencja Inżynieria 2010

W dniach 16 - 18 czerwca 2010 r. redakcja Inżynieria Sp. z o.o. organizuje VIII Międzynarodową Konferencję, Wystawy oraz Pokazy Technologii INŻYNIERIA 2010, które odbędą się w Tomaszowicach koło Krakowa.


Światowy Festiwal Architektury w Barcelonie 2010

Celem World Architecture Festival jest wyróżnienie doskonałych projektów podczas interaktywnego spotkania architektów i projektantów z całego świata. Festiwal składa się z seminarium, wystawy oraz przyznania nagród.


Konferencja "Stale duplex - racjonalny wybór"

Komisja Stali Odpornych na Korozję Polskiej Unii Dystrybutorów Stali zaprasza do udziału w seminarium pt: ?Stale Duplex - Racjonalny wybór", które odbędzie się 9 czerwca 2010 w Poznaniu.


Konferencja KONTRA 2010: Trwałość budowli i ochrona przed korozją

Komitet Trwałości Budowli ZG Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa zaprasza do udziału w XVII Konferencji Naukowo-Technicznej "Trwałość budowli i ochrona przed korozją". Konferencja odbędzie się w terminie 27-29 maja 2010 r w Szczyrku.


 Następna strona
Powered by aware