Contact
Subscribe to our newsleter
Free Design Software
rfq rfq


Czym jest Constructalia?

Portal Constructalia jest punktem referencyjnym dla stali w sektorze budownictwa. Jego głównym celem jest wspieranie inżynierów i architektów w kwestii zastosowania stali w architekturze i budownictwie oraz dostarczanie im informacji na temat ostatnich innowacji i najnowszych rozwiązań ze stali.

Constructalia oferuje rozbudowany e-katalog z pełną ofertą produktów ArcelorMittal, pogrupowaną zgodnie z zastosowaniem (konstrukcje, fasady, pokrycia dachowe, itp.) oraz w porządku alfabetycznym.
Rozbudowana galeria projektów dostarcza inspiracji; darmowe przewodniki techniczne, broszury oraz oprogramowanie do wstępnego projektowania mogą być pobrane za darmo.


Kim jesteśmy?

Jesteśmy departamentem e-marketingu grupy ArcelorMittal, naszym głównym celem jest promocja użycia stali na rynku budowlanym oraz prezentacja innowacyjnych rozwiązań stalowych. Nasza bliska współpraca z różnymi jednostkami grupy ArcelorMittal pozwala nam zaoferować zarówno kompletny przegląd produktów firmy jak i działalności w poszczególnych obszarach tej branży.

Inicjatywa ta jest wynikiem międzynarodowych starań grupy ArcelorMittal w zakresie nowych technologii. Chcemy zaoferować klientom lepszą obsługę i wsparcie techniczne, a tym samym osiągnąć wyższy poziom satysfakcji na rynku, który staje się coraz bardziej zglobalizowany.

ArcelorMittal jest największym na świecie producentem stali, z ponad 287.000 pracownikami w ponad 60 krajach. W obliczu konsolidacji przemysłu stalowego na świecie klasyfikuje to nas jako jedynego, prawdziwie globalnego  producenta stali.

ArcelorMittal jest liderem na wszystkich głównych światowych rynkach, włączając rynek samochodowy, budowlany, artykułów gospodarstwa domowego oraz opakowań. Grupa prowadzi w dziedzinie Research&Development, posiada znaczne złoża surowców i działa poprzez rozbudowane sieci dystrybucji.

Nasza obecność przemysłowa w Europie, Azji, Afryce i Ameryce daje Grupie dostęp do wszystkich kluczowych rynków stali, od rynków rozwijających się do rozwiniętych. ArcelorMittal będzie dążyć do rozwoju swojej działalności na dynamicznie rosnących rynkach Chin i Indii.

Aby uzyskać więcej informacji wejdź na www.arcelormittal.com.

Powered by aware