Contact
Subscribe to our newsleter
Free Design Software
rfq rfq

Rozwiązania budowlane

Publikacje

STYLTECH TM - konstrukcje stalowe dla mieszkalnictwa

Pobierz tą broszurę i zapoznaj się z ofertą ArcelorMittal w zakresie lekkich konstrukcji stalowych dla sektora mieszkaniowego. STYLTECH TM gwarantuje swobodę projektowania i budowy oraz sprawdza się jako rozwiązanie ekonomiczne i wydajne energetycznie!


PROTEA® - budownictwo mieszkaniowe w przystępnej cenie

PROTEA® jest modułowym systemem budowlanym. Standardowe elementy są prefabrykowane w zakładzie produkcyjnym, pakowane w zabezpieczone pojemniki oraz dostarczone na miejsce budowy, gotowe do montażu w ciągu 4 dni przez 4 pracowników!


Euro-build+: zasady budowania konstrukcji stalowych - budownictwo mieszkaniowe

W przygotowanej przez SCI publikacji przedstawiono normy i zasady projektowania i budownictwa przemysłowego przy użyciu technik konstrukcji stalowych.


Aktualności i artykuły

Rozwój systemu konstrukcyjnego STYLTECH™ na wyspie Reunion

Opracowany przez firmę ArcelorMittal system konstrukcyjny STYLTECH™ został wybrany do wybudowania ponad 200 domów na wyspie Reunion. Rozwiązanie to oferuje efektywną, zrównoważoną i konkurencyjną alternatywę dla konstrukcji betonowych w sektorze budownictwa mieszkaniowego na wyspie.


PROTEA® - budownictwo mieszkaniowe w przystępnej cenie

27 września 2011 ArcelorMittal oficjalnie uruchomił produkcję komercyjną rudy żelaza w ramach swojej działalności wydobywczej w Liberii. W kontekście tej działalności oraz w ramach pełnego dopasowania do wymagań rynku liberyjskiego do ArcelorMittal Liberia - Yekepa wysłano trzy zestawy PROTEA®.


Casa Buna: wydajny energetycznie, tani dom wielorodzinny z lekką strukturą stalową

Casa Buna w Rumunii, przykładowy dom z czterema dwupiętrowymi mieszkaniami, to efekt współpracy pomiędzy NGO Habitat for Humanity oraz ArcelorMittal Foundation. Konstrukcja domu składa się z prefabrykowanych, stalowych elementów, co gwarantuje prostą, szybką i tanią budowę.


Living Steel przedstawia architekturę nowego pokolenia w "Houses of steel"

Publikacja "Houses of Steel", upamiętniająca wizjonerskie odpowiedzi na Międzynarodowe Konkursy Architektoniczne programu Living Steel, już od listopada 2009 jest dostępna w księgarniach na całym świecie.
Powered by aware